Contact

Contactgegevens

De praktijk is gevestigd in Kruishoutem (Kruisem), Oost-Vlaanderen.
(Omgeving Nazareth, Deinze, De Pinte, Zulte, Waregem, Anzegem, Oudenaarde, Zingem, Gavere, ... )  

Adres:
Fockaertshof 6, 9770 Kruishoutem (Kruisem) (toon op kaart)

Delphine Van Lierde
Coördinator
Master klinische psychologie, Psychodiagnosticus, Gedragstherapeute
Bel 0485 85 11 13 of mail Delphine@DeParadijsvogel.be 

Kaat Vanderstraeten
Licentiaat (Master) klinische psychologie
Bel 0468 34 80 70 of mail Kaat@DeParadijsvogel.be 

Jeroen De Nutte
Master klinische psychologie, Rouw- en verliesconsulent, Studiecoach
Bel 0476 91 60 79 of mail Jeroen@DeParadijsvogel.be

Celeste Demortier
Master klinische psychologie, Gedragstherapeute i.o. 
Bel 0471 31 77 55 of mail Celeste@DeParadijsvogel.be

Jasmijn Malfliet
Master in de Psychologie, Klinisch Psycholoog i.o.
Bel 0468 12 60 46 of mail Jasmijn@DeParadijsvogel.be

Jolien Valkenier
Master klinische psychologie
Bel 0498/52 09 08 of mail Jolien@DeParadijsvogel.be

Contactformulier  

Email again:
*Algemene voorwaarden en privacybeleid van groepspraktijk De Paradijsvogel