Contact

Contactgegevens

De praktijk is gevestigd in Kruishoutem (Kruisem), Oost-Vlaanderen.
(Omgeving Nazareth, Deinze, De Pinte, Zulte, Waregem, Anzegem, Oudenaarde, Zingem, Gavere, ... )  

Adres:
Fockaertshof 6, 9770 Kruishoutem (Kruisem) (toon op kaart)

Aangezien we tijdens onze consultaties de telefoon niet kunnen opnemen, kan je ons het best bereiken via mail of via het contactformulier onderaan deze pagina. Uw bericht of aanmelding komt terecht bij coördinator Delphine Van Lierde, er wordt vertrouwelijk omgegaan met alle informatie. 

Delphine Van Lierde
Coördinator
Master klinische psychologie, Psychodiagnosticus, Gedragstherapeute
Bel 0485 85 11 13 of mail Delphine@DeParadijsvogel.be 

Kaat Vanderstraeten
Licentiaat (Master) klinische psychologie
Bel 0468 34 80 70 of mail Kaat@DeParadijsvogel.be
Kaat start geen nieuwe cliënten meer op. Neem contact op via het contactformulier of Delphine@DeParadijsvogel.be

Jeroen De Nutte
Master klinische psychologie, Rouw- en verliesconsulent, Studiecoach
Bel 0476 91 60 79 of mail Jeroen@DeParadijsvogel.be

Jolien Valkenier
Master klinische psychologie
Bel 0498 52 09 08 of mail Jolien@DeParadijsvogel.be
Jolien geniet momenteel van haar moederschapsrust. Neem contact op via het contactformulier of Delphine@DeParadijsvogel.be

Merel Mahieu
Master klinische psychologie
Bel 0475 88 56 81 of mail Merel@DeParadijsvogel.be 

Laure Verstraeten
Stagiaire/Masterstudent klinische psychologie
Bel 0479 88 19 16 of mail Laure@DeParadijsvogel.be 


Contactformulier  

Email again:
*Algemene voorwaarden en privacybeleid van groepspraktijk De Paradijsvogel