Contact

Contactgegevens

De praktijk is gevestigd in Kruishoutem (Kruisem), Oost-Vlaanderen.
(Omgeving Nazareth, Deinze, De Pinte, Zulte, Waregem, Anzegem, Oudenaarde, Zingem, Gavere, ... )  

Adres:
Fockaertshof 6, 9770 Kruishoutem (Kruisem) (toon op kaart)

Aangezien we tijdens onze consultaties de telefoon niet kunnen opnemen, kan je ons het best bereiken via mail of via het contactformulier onderaan deze pagina. Uw bericht of aanmelding komt terecht bij coördinator Delphine Van Lierde, er wordt uiterst vertrouwelijk omgegaan met alle informatie.
We beantwoorden zo snel mogelijk uw mail: check zeker uw spamfolder als u geen reactie krijgt. 

Delphine Van Lierde
Coördinator
Master klinische psychologie, Psychodiagnosticus, Gedragstherapeute, EMDR-Practitioner Kind&Adolescent 
Bel 0485 85 11 13 of mail Delphine@DeParadijsvogel.be 

Jeroen De Nutte
Master klinische psychologie, Psychodiagnosticus, Rouw- en verliesconsulent, Studiecoach
Bel 0476 91 60 79 of mail Jeroen@DeParadijsvogel.be

Merel Mahieu
Master klinische psychologie, Integratief therapeut i.o. 
Bel 0475 88 56 81 of mail Merel@DeParadijsvogel.be 

Bart Van de Water
Licentiaat (=Master) klinische orthopedagogiek
Bel 0468 00 92 80 of mail Bart@DeParadijsvogel.be

Sophie Hooyberghs
Master klinische psychologie, Integratief therapeut i.o.
Bel 0456 66 01 34 of mail Sophie@DeParadijsvogel.be

Ylana De Corte
Master klinische psychologie i.o.
Mail Ylana@DeParadijsvogel.be


Contactformulier 

We hebben momenteel een aanmeldingsstop voor individuele psychotherapie en kunnen tijdelijk geen nieuwe aanmeldingen hiervoor aanvaarden. We houden geen wachtlijst bij. Zodra we in de mogelijkheid zijn om opnieuw aanmeldingen op te nemen, communiceren we dit via deze website en onze social media (Facebook en Instagram).

Cliënten die al eerder in behandeling waren of nog zijn, kunnen wel een nieuwe afspraak maken.

Ook aanmeldingen voor diagnostische trajecten en groepstrainingen kunnen nog.

Email again:
*Algemene voorwaarden en privacybeleid van groepspraktijk De Paradijsvogel